MATODESIGN

KDO JSEM?

Jsem grafik a webdesigner s několikaletými zkušenostmi a nabízím Vám několik možností pro lepší propagaci Vaší firmy či projektu. Má nabídka zahrnuje široké spektrum grafických prací jako je například kompletní návrh a realizace webových stránek, re-design stávajícího webu, návrh logotypu, letáčku či plakátu, katalogu, vizitky, plachty, billboardu, banneru, roll-upu, samolepky či grafického návrhu trička nebo mikiny a mnohé další zmíněné dále. Nabízím Vám profesionální zpracování a přístup za přijatelné ceny. Jsem otevřen všem nabídkám, proto se nebojte mě kontaktovat a domluvit se na Vaší představě.

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍM?

Webdesign

Nabízím vytvoření originálního a moderního grafického návrhu úvodní stránky Vašeho webu a podstránek dle Vašich představ.

Logo

Vytvoření originálního a snadno zapamatovatelného loga (typografického, abstraktního, popisného či sugestivního), které Vám dodám v 6 souborových formátech.

Tiskoviny

Nabízím vytvoření tiskových materiálů dle Vaší potřeby. Ať už jde o vizitky, katalog či letáky.

Ostatní grafika

Můžete se na mě obrátit i v případě, že potřebujete vytvořit návrh potisku trička, mikiny či tašky popř. ořez a retuš produktových fotografií.

VYBRANÉ REFERENCE

.+

HEROES RACEWEBOVÁ PREZENTACE

.+

LEMONADE BUDGETLOGO

.+

PHOTO ŠNÍRERskládaná vizitka

.+

CONTOURSLETÁČEK

.+

MVSHOP.CZKATALOG VÝROBKŮ

.+

STONE GALLERYVIZITKY

ŘEKLI O MNĚ

Návrh logotypu Ichi-go Ichi-e patřil k nejtěžším vůbec. Pochopení myšlenky se vyplatilo a to nejen proto, že se z něho dnes těší lidé v mnoha zemích světa. Ocenil jsem především kreativitu, trpělivost a profesionální a přátelský přístup během realizace. Proto jsem při našem dalším projektu Cocktail Weekend pro Nadační fond Kapka naděje již nemohl šlápnout vedle. - Adam Slavík, Barové noviny

NAHORU

Copyright © 2011 - 2023 martintomasek.cz