MATODESIGN

NABÍDKA

V této sekci naleznete kompletní nabídku všech nabízených služeb, ať už se týkají čistě grafiky či kompletní realizace Vaší webové prezentace.

Kromě níže zmíněné pevné nabídky služeb pořádám i jednorázové slevové akce či nabízím výhodné balíčky za zajímavé ceny. Pokud chcete získat informace o slevových akcích, probíhajících např. právě v tuto chvíli - navštivte mé FB stránky

WEBDESIGN

V dnešní době je takřka nemožné, aby firma fungovala a prosperovala, aniž by měla svou vlastní webovou prezentaci. Mít však webové stránky nestačí, základem úspěchu je i poutavý design, který donutí Vašeho zákazníka se k Vám vracet znovu a znovu.

Nabízím Vám vytvoření originálního návrhu úvodní stránky a podstránek podle Vašich představ.

Zajímá Vás, jak by mohl Váš web vypadat? Prohlédněte si vybrané stránky, které jsem realizoval - portfolio

LOGO

Další nezbytnou součástí úspěšné firmy je i originální logo. Nezáleží na tom, jestli jste velkou či malou firmou, zákazníci Vás snadněji identifikují na základě loga než-li přečtení názvu společnosti. Je totiž dokázáno, že člověk si zapamatuje pouze 10% z toho co si přečte, ale až 30% toho co vidí!

Z toho důvodu Vám nabízím vytvoření originálního loga (typografického, abstraktního, popisného či sugestivního), které Vám dodám v 6 souborových formátech.

Prohlédněte si vybrané logotypy, které jsem již realizoval.

TISKOVÝ DESIGN

Ačkoliv se nacházíme v době, kdy se vše vsází na internetové prezentace a elektroniku, tiskové materiály zde zastupují stále velice významnou pozici. Nic totiž nenahradí vizitku v klientově kapse či katalog na jeho stole. Ne vždy totiž máte u sebe smartphone, tablet popř. přístup k internetu.

Nabízím Vám vytvoření tiskových materiálů dle Vaší potřeby. Ať už jde o vizitky, katalog, hlavičkový papír, obálku, poukázku či plakát, banner nebo billboard... stačí mě kontaktovat a domluvit se.

V portfoliu si můžete prohlédnout vybrané materiály.

OSTATNÍ GRAFIKA

Mimo předešlý výčet služeb Vám nabízím grafickou pomoc i v ostatních oblastech. Můžete se na mě obrátit v případě, že potřebujete vytvořit webový banner, návrh potisku trička, mikiny či tašky popř. i jiných reklamních materiálů. Rovněž nabízím ořez a retuš produktových fotografií nejen pro Váš e-shop.

Vybrané ukázky jednotlivých projektů si můžete prohlédnout v mém portfoliu.

Máte-li nějaký specifický dotaz či zakázku a nejste si jistí, jestli je z mého oboru, stačí mě kontaktovat a zeptat se.

KODERSKÉ PRÁCE (HTML & CSS)

Nechali jste si u mě nebo i jinde vytvořit webdesign, ale nemáte nikoho kdo by Vám jej nakódoval, aby jste jej mohli použít na internetu? Můžete využít mé služby a webdesign si u mě nechat nakódovat.

Validní HTML a CSS kód je samozřejmostí včetně správného zobrazení stránek v hlavních prohlížečích (Google Chrome, FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer).

Prohlédněte si vybrané projekty, které jsem již realizoval.

ROZŠÍŘENÉ SLUŽBY

Jako doplněk předešlé nabídky Vám můžu poskytnout či zajistit i tyto specifické služby:

  • zajištění registrace domény a webhostingu
  • nasazení vlastního jednoduchého redakčního systému - matoRS (připravuje se)
  • překlady z Češtiny do Angličtiny + z Angličtiny do Češtiny
  • nafocení produktových fotografií (připravuje se)
  • PHP - Ingrid Beilová kontakt
  • IT poradenství - Bc. Petr Velecký (připravuje se)

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

Ke každé zakázce přistupuji individuálně, výsledná cena se tak vždy odvíjí od konkrétních požadavků klienta, náročnosti daného projektu a také od množství následných korekcí. Máte-li zájem o přesnější kalkulaci, stačí mě kontaktovat na některém z uvedených kontaktů.

U nových zákazníků preferuji zálohu před započetím prací.

NAHORU

Copyright © 2011 - 2024 martintomasek.cz